Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Back to Top

Usługi remontowo-wykończeniowe. Sprawdź naszą ofertę.

glazura, terrakota, hydraulika, elekrtyka, malowanie, monitoring, alarmy, aranżacja wnętrz,

Monitoring-kontrola dostępu

Nasza firma specjalizuje się również w instalacji telewizji przemysłowej. System monitoringu CCTV zewnętrznego oparty na wszystkich dostępnych modelach rejestratorów przystosowanych do mieszkań i niewielkich domów.
Przykładowy zestaw zapewnia podgląd i rejestrację obrazu video z czterech lub więcej wewnętrznych lub zewnętrznych kamer. Zapis obrazu odbywa się na twardym dysku o pojemności min. 1 terabyte co pozwala na nagranie obrazu video z kilku - kilkunastu dni (przy włączonej detekcji ruchu).
Dla poprawności działania systemu kluczowe są dwa czynniki: jakość i funkcjonalności pojedynczych elementów oraz staranność wykonania. Zastosowanie jednego elementu o słabszych parametrach może obniżyć możliwości całego systemu. Zacznijmy od tych pierwszych.
Urządzenia te różnią się między sobą przede wszystkim jakością nagrania i standardem zapisu. Zależy to też oczywiście od konkretnych modeli zastosowanego sprzętu, ale porównując urządzenia podobnej klasy, na obrazie zarejestrowanym za pomocą kamery cyfrowej, zauważymy, że obraz będzie znacznie lepszy niż z kamer analogowych. W przypadku kamer analogowych głównym czynnikiem wpływającym na jakość obrazu jest rozdzielczość kamer. Im jest on wyższy tym obraz bardziej wyraźny i można zauważyć więcej szczegółów. Obecnie na rynku można już spotkać kamery oferujące ponad 1000 linii.

.

Można to porównać do jakości, z jaką mamy do czynienia w odbiornikach TV – obrazem naziemnej telewizji analogowej.
W razie wątpliwości jaki system najlepiej pasowałby do Państwa preferencji prosimy o kontakt

Miejsce na Twoją reklame!